((بسم الله الرحمن الرحیم))

 

سلام و درود بر دوستان گرامی , برای کارکرد بهتر و امن تر درگاه پرداخت اینترنتی دخلستان مجموعه قوانینی در نظر گرفته شده که در ابتدا برای درگاه پرداخت در قبال شما دوستان عزیز و سپس پذیرنده های محترم در قبال خریدار ها ایجاد تعهد مینماید , با مطالعه دقیق و مکرر از تمامی نکات و تغیرات قوانین مطلع شوید .

در زمان تغیر قوانین به تمامی کاربران از طریق پیام های پشتیبانی در سایت و یا ارسال اس ام اس اطلاع رسانی شده و ۴۸ ساعت بعد قوانین جدید به اجرا گذاشته میشود.

ماده ۱ – درگاه پرداخت اینترنتی دخلستان در ایران مدیریت‌شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا چنانچه کاربری اقدام به انتقال وجه و یا خریدوفروش محصولات غیرقانونی کند و یا در صورت درخواست مقامات , اطلاعات وی به مراجع ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد.

ماده ۲ – استفاده از سرویس دخلستان به منظور خرید و فروش غیر قانونی محصولات دارای حق چاپ و نشر (copyright) مجاز نمیباشد و در صورت مشاهده و یا گزارش، شناسه کاربری خاطی، متوقف خواهد شد.

ماده ۳ – پس از عضویت در دخلستان از کاربر جهت ارتقاء پنل کاربری خود و دسترسی به خدمات پرداخت , تایید تلفن ثابت , تلفن همراه , مدارک شناسایی و در آخر احراز قانونی بودن کسب کار کاربر توسط تیم پشتیبانی به عمل می آید که هر کدام منحصرا توضیح داده میشوند.

ب) جهت تایید تلفن همراه خود در قسمت مربوطه در پتل کاربری درخواست ارسال پیامک کد تایید نموده و پس از دریافت کد را در پنل کاربری وارد کرده تلفن همراه خود را تایید مینمایید.

ج) پس از تکمیل پروفایل کاربری خود عینا مطابق با شناسنامه و کارت ملی اقدام به اسکن یا اخذ عکس با کیفیت از کارت ملی  نموده در قسمت مربوطه در پنل کاربری آپلود و ارسال نمایید.

د) پس از انجام مراحل بالا کسب و کار شما توسط تیم پشتیبانی مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید شما قادر به ثبت درگاه پرداخت و استفاده از سایر خدمات مانند صفحه پرداخت شخصی و آسان پرداخت خواهید بود.

نکته : دقت نمایید تمامی ۴ مرحله فوق را میتوانید در کمتر از ۵ دقیقه انجام داده و درگاه پرداخت خود را فعال نمایید.

ماده ۴ – حساب بانکی ثبت شده باید متعلق به شخصی باشد که پنل کاربری دخلستان به نام او بوده و مدارک او برای تیم پشتیبانی ارسال شده در صورت مغایرت تا رفع آن , موجودی حساب شما بلوکه شده و تسویه ای انجام نخواهد شد.

ماده ۵ – استفاده از چند نام کاربری برای یک شخص در دخلستان ممنوع بوده و در صورت مشاهده موارد تخلف، سایر شناسه‌های کاربری مربوط به شخص خاطی، توقیف خواهد شد.

ماده ۶ – بر طبق سیاست امنیت اطلاعات، دخستان متعهد می‌شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به‌استثنای مواردی که به‌موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

ماده ۷ – دخلستان هیچ‌گاه از کاربران خود، اطلاعاتی را از طریق ایمیل درخواست نخواهد کرد. سایر درخواست‌های دخلستان از طریق تیکت ها و درون وب‌سایت دخلستان انجام می‌شود و از ایمیل تنها به‌منظور اطلاع‌رسانی و یا درخواست مشاهده لینک‌هایی درون وب‌سایت دخلستان استفاده خواهد شد.

ماده ۸ – انتقال وجه به‌صورت داخلی در وب‌سایت شامل هیچ هزینه اعم از کارمزد یا موارد مشابه نیست. همچنین ورود وجه از طریق هر درگاهی در دخلستان، شامل هیچ هزینه اضافی نبوده و وجه انتقالی عیناً به‌حساب مقصد، منتقل خواهد شد.

ماده ۹ – در حال حاضر زمان تسویه حساب کاربران پس از ثبت درخواست از ۱ تا ۲۴ ساعت بوده و از باز کردن تیکت پشتیبانی پس از ثبت درخواست تسویه حساب به منظور یادآوری و موارد اینجنینی جدا خودداری نمایید.

ماده ۱۰ – سایت‌هایی که از سرویس دخلستان استفاده می‌کنند، دارای سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود می‌باشند. دخلستان از کاربران خود می‌خواهد قبل از هرگونه خرید از این وب‌سایت‌ها قوانین و سیاست امنیت اطلاعات آن‌ها را مطالعه نموده و سپس نسبت به خرید اقدام کنند. چراکه در صورت سوءاستفاده‌های احتمالی، مسئولیتی بر عهده دخلستان نیست

ماده ۱۱ – فعالیت‌های ذیل این بند جزو فعالیت‌های ممنوعه هستند و پذیرنده حق استفاده از دخلستان را برای اینگونه فعالیت ها ندارد.

فهرست فعالیت‌های ممنوعه : 

 •  فعالیت‌هایی که در ذیل موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه‌ای مصوب مجلس شورای اسلامی ایران یا در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه در این ماده قرار دارند
 •  نفوذ و هک و نقض حریم خصوصی افراد
 •  فروش و ارائه آثار سمعی و بصری غیر مجاز و بدون مجوز از وزارت ارشاد اسلامی
 •  فروش و ارائه آثار سمعی و بصری به گونه‌ای که ناقض حقوق مؤلفین و مصنفین باشد
 •  خرید و فروش اعضای بدن
 •  خرید و فروش حیوانات کمیاب
 •  خرید و فروش انواع سلاح گرم و سرد
 •  خرید و فروش انواع آثار هنری یا نوشتاری که ناقض قوانین باشد
 •  پورنوگرافی و تصاویر مستهجن
 •  هرگونه فعالیت در زمینه ازدواج موقت
 •  بازاریابی هرمی غیر مجاز و بدون مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت
 •  قمار ، بخت آزمایی ، شرط بندی
 •  فروش مدارک تحصیلی
 •  جعل اسناد و مدارک
 •  فروش دارو و موارد بهداشتی و مربوط به سلامت بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت
 •  فروش مواد مخدر و روان گردان و مشروبات الکلی
 •  فروش تجهیزات شنود و جاسوسی
 •  تمامی کالاها یا خدماتی که به موجب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران ممنوع است
 •  مبادله ارز و سکه بدون مجوز رسمی از مراجع ذیربط
 •  کالاها یا خدماتی که نیاز به مجوز خاص دارند یا دارای نظامات خاص هستند.

ماده ۱۲ – درخصوص پیگیری مسائل و مشکلات حقوقی که نیاز به رسیدگی مراجع قضایی کشور دارند با توجه به محل فعالیت دخلستان ، پذیرنده می‌پذیرد که تمامی دعاوی و رسیدگی‌ها در مراجع استان و شهر محل فعالیت دخلستان پیگیری شود. پذیرنده به موجب این بند ، حق شکایت را در مراجع خارج از شهر تهران از خود سلب کرده است.

ماده ۱۳ –  خرید و فروش ارزهای دیجیتال (مانند: BitCoin) ممنوع میباشد.

نکته :

الف ) پرداخت کننده : کاربری که از طریق درگاه های بانکی وابسته به دخلستان اقدام به پرداخت آنلاین وجه به حساب پذیرنده می کند ، از این پس “پرداخت کننده” خوانده میشود.

ب ) پذیرنده : شخصیت حقیقی یا حقوقی که در وب سایت دخلستان ثبت نام کرده و اقدام به دریافت خدمات پرداخت آنلاین نموده است از این پس “پذیرنده” خوانده میشود.

 

ماده ۱۴ – پذیرنده در صورت نقض هریک از بندهای موجود در این قوانین ، می‌پذیرد که دخلستان برای برخورد با تخلف پذیرنده ، می‌تواند موجودی وی را ضبط کرده یا بر اساس نظر مدیریت ، درگاه پرداخت دخلستان می‌تواند پذیرنده را بر اساس تخلف صورت گرفته جریمه کند.

ماده ۱۵ – در صورت صلاحدید در هر زمان مدیریت درگاه پرداخت دخلستان میتواند قوانین ذکر شده را تغیر یا موادی را حذف و یا موادی را اضافه نماید .