((بسم الله الرحمن الرحیم))

 

 

درگاه پرداخت دخلستان – بدون کارمزد !

 

با عرض سلام و درود خدمت شما دوستان گرامی , تا کنون برای عده بسیاری از کاربران دخلستان این سئوال پیش آمده که : چرا دخلستان بر خلاف سایر درگاه های پرداخت فعال هیچ کارمزدی برای خدماتی که ارائه میدهد نمیگیرد ؟ که همین مسئله باعث ایجاد شک و شبهه های فراوانی شد.

عده ای از دوستان نظر را بر این قرار دادند که حتما هدف کلاهبرداری هست و نباید اعتماد کنیم به محض ورود موجودی ما به حساب دخلستان دیگر تسویه حسابی انجام نخواهد شد و به این شکل دخلستان سود میکند. ( که در ادامه جوابی قاطع به این دوستان خواهیم داد که بتوانیم اعتماد آنها را نیز جلب نماییم)

عده دیگری که کمتر شکاک بودند یا به کارکرد شرکت نوین آوازه گران فراوب که دخلستان هم یکی از پروژه های آن میباشد اعتماد داشتند مبنا را بر این قرار دادند که با سایر کارهایی که با موجودی های ما انجام میدهند سود میکنند.

و سایر نظراتی که در حوصله صحبت ما نیست.

 

هدف ما از این مقاله شفاف سازی این مسئله هست که چرا کارمزدی اخذ نمیشود و تا چه زمانی به این شکل خواهد بود ؟

 

همانطور که میدانید درگاه پرداخت دخلستان فعالیت خود را در اواخر سال 1395 شروع کرده و تا کنون حدود یک سال از فعالیت مجموعه میگذرد اما در برابر سابقه رقیبان که در این عرصه وجود دارند میتوان گفت این مدت زمان بسیار ناچیز است .

همچنین فعالیت این مجموعه ها در زمانهایی که تعداد درگاه های پرداخت واسط انگشت شمار بوده و قدرت انتخابی وجود نداشته باعث شده که کاربران به صورت اجباری با آنها فعالیت کرده و اعتماد سازی لازم خود به خود ایجاد شده است که متاسفانه در این برهه ی زمانی که دخلستان فعالیت خود را آغاز کرده با رقابت های بسیار شدید و رقبای بسیار قدرتمندی مواجه هستیم.

و فقط بحث زمان و ایجاد اعتماد بین کاربران نیست بلکه در این مدت طولانی توانسته اند بسیاری از امکانات و خلاقیت های اختصاصی خود را به وجود آورند که برای رقابت با آنها نیاز به یک عنصر مشوق میباشد.

به همین دلیل تصمیم بر این گرفته شده تا با قرار دادن کارمزد رایگان فضایی ایجاد کنیم که دوستانی که تمایل به بررسی سیستم و امکانات و همچنین همکاری با ما را دارند تشویق شده , دچار هیچ ضرری نشوند.

میتوانند با ثبت نام و ساخت درگاه از تمامی خدمات مانند : آسان پرداخت – پرداخت چهره به چهره (صفحه پرداخت شخصی) – و … به راحتی و بدون کارمزد استفاده کرده و در صورت وجود هرگونه مشکل ما را در جریان بگذارند.

 

 

شفاف سازی از نحوه عملکرد سیستم :

لازم به ذکر است که به هیچ عنوان با مبالغ موجودی حساب های شما هیچگونه فعالیتی انجام نخواهد شد (زیرا استفاده موجودی حساب کاربران بدون اجازه , خلاف شرع و به صراحت خلاف قانون میباشد)

و قابل توجه دوستان گروه اول که بحث عدم اعتماد را مطرح میکردند : شرکت نوین آوازه گران فرا وب ( سهامی خاص ) ثبت شده به شماره ملی :  14006530001  و شماره ثبت : 504874 بیش از 3 سال سابقه فعالیت به صورت حقوقی دارد.

و قبل از آن نیز به صورت حقیقی از سال 92 در وب به صورت حرفه ای فعالیت داشته و انشاالله که اعتباری که در وب در طول این سالها کسب کرده برای جلب اعتماد شما دوستان کافی باشد.

در رابطه با اینکه از چه زمانی ارائه خدمات منوط به اخذ کارمزد خواهد شد هم در حال حاضر تصمیم قطعی گرفته نشده ولی در زمانی که تصمیمی گرفته شود حتما تمامی کاربران را از خبرنامه های پیامکی و ایمیلی مطلع خواهیم ساخت.

 

 

کارمزد سایر درگاه های پرداخت موجود :

همچنین لازم به ذکر است که در حالی در سیستم دخلستان هیچ کارمزدی از کاربران اخذ نمیشود که سایر سیستم ها با ارائه امکانات مشابه برای درگاه مستقیم از 1 تا 3 درصد کامزد و درگاه های غیر مستقیم از 0.5 تا 2 درصد از تراکنش های شمارا به عنوان کارمزد دریافت میکنند ! 

با یک حساب سرانگشتی اگر حساب کنید با کارمزد یک درصد برای وبمستری که روزانه یک میلیون تومان تراکنش داشته باشد . روزانه تا 10 هزار تومان کارمزد باید بپردازد که ماهانه تا 300 هزار تومان خواهد بود که شما با استفاده از خدمات درگاه پرداخت رایگان دخلستان هیچ کارمزدی پرداخت نخواهید کرد.

 

*اعتماد شما سرمایه ماست*