((بسم الله الرحمن الرحیم))

 

با عرض سلام و درود بر شما دوستان عزیز و گرامی , خرسندیم که باری دیگر خدمتی جدید را در جهت تسهیل و تسریع کار شما دوستان معرفی میکنیم .

انتقال وجه بین کاربری گسترده به سیستم هایی که به صورت همکاری با افراد حقیقی یا حقوقی بوده و نیاز به تسویه حساب های مکرر با کاربران دارد مانند سیستم های تبلیغاتی , سیستم های فروش بلیط های هواپیمایی , سیستم های همکاری در فروش محصولات و امثال آن این امکان را میدهد که با قرار دادن روش خاصی از اطلاعات در یک فایل تکست بتوانند تعداد نامحدودی تسویه حساب با کاربران خود را تنها در 1 تراکنش از طریق درگاه پرداخت دخلستان انجام دهند.

تنها موارد لازم برای شما در انجام این کار قرار دادن بخشی مربوط به دریافت شماره حساب دخلستان از کاربران خود به جای مشخصات حساب بانکی و تنظیم کردن سیستم برای جمع آوری اطلاعات لازم ذکر شده در قالب ذیل , در یک فایل تکست :

شماره حساب دخلستان کاربر # مبلغ مورد نظر # توضیحات لازم 

و پس از شارژ حساب خود به میزان مبلغ تمامی تراکنش ها میتوانید با وارد کردن فایل تکست , اطلاعات دقیق کاربران مانند نام و نام خانوادگی که از طریق شماره حساب آنها در سیستم ثبت شده به شما نمایش داده میشود و پس از تایید تنها با یک تراکنش تمامی تسویه حساب ها انجام شده یک گذارش کامل و شماره پیگیری به شما داده میشود و کاربران شما میتوانند با تنظیم کردن تسویه حساب خودکار در سیستم حتی بدون مراجعه به پنل کاربری دخلستان تسویه حساب خود را در کمتر از 2 ساعت داشته باشند.

  • علاوه بر افزایش سرعت پرداختی ها به کاربران به شما اجازه تسویه حساب بسیار سریعتر و راحت تر را میدهد که به کمک آن میتوانید تمرکز بیشتری بر روی عملکرد اصلی سایت خود داشته باشید. دقت نمایید که با توجه به تخصص درگاه پرداخت دخلستان در امور مالی تسویه حساب ها بسیار سریع تر و با دقتی بسیار بالا انجام میشود .
  • همچنین کاربران شما میتوانند از سایر امکانات درگاه پرداخت مانند آسان پرداخت , صفحه پرداخت چهره به چهره و انتقال وحه مستقیم از درگاه به حساب دیگری استفاده نمایند.
  • تنها موردی که کاربران شما باید انجام دهند ثبت نام و تایید حساب کاربری خود در سایت دخلستان که در ظرف کمتر از 5 دقیقه انجام میشود و پس از آن قرار دادن شماره حساب خود در قسمت مربوطه در سایت شما میباشد.

 

در حال حاضر این روش در سایت های ذیل با موفقیت انجام شده و مورد استقبال تمامی کاربران قرار گرفته :

 

سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس

 

نکته : همکاران گرامی که تمایل به استفاده از این روش انتقال وجه میباشند در پنل کاربری خود باید درخواست پشتیبانی با موضوع *انتقال وجه بین کاربری گسترده* ثبت نمایند تا پس از بررسی درخواست این امکان در پنل کاربری آنها فعال شود.

از نظر پیاده سازی این روش از 0 تا 100 به شما راهنمایی و حتی در صورت تمایل برای شما انجام خواهیم داد.

 

*اعتماد شما سرمایه ماست*

برچسب های مرتبط : دخلستان
منتشر شده در :

اخبار